• NeNerede Sesli Chat

    Avrupanın en iyi sesli chat platformu NeNerede.Eu web sitesine hoş geldiniz.

Anasayfa » Sesli Chat » Sesli Chat

Sesli Chat

Sesli Chatİletişimde teknolojinin en son harikası olan sesli chat siteleri, çok yakında bilgisayar ile değilde artık web siteleri üzerinde cep telefonları ile, sohbet edilmesi bekleniyor.
2000 li yılların başında çok popüler olan bu sitelere, herkes sahip olamıyordu. Biz bile burayı ilk açtığımızda o dönemlerde, sadece 3 oda satın alabildik. Şimdi ise her önüne gelen yüzlerce sesli chat odası açabiliyor, ama tabiki şu anda bir coğu bilgisayarını rafa kaldırmış durumda.
Ama yarın bir gün tablet ve cep telefonları ile giriş sağlandığında, yine en eski o popüler halini alacağını düşünüyorum.

Sesli Chat Odaları

Web sitemizde bulunan bütün sesli chat odaları bütün kullanıcılara açık bir şekilde, herkesin girebileceği bir vaziyette hizmet sunuyor.
Eğer sizler bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız nenerede seslichat odalarına giriş yaparak, sizde orada bulunan insanlar arasında yerinizi alın. Bütün odalarımıza giriş yapmak ücretsiz, kesinlikle üyelik yapılmadan sağlanıyor. Hizmez bizden, sohbet odalarına girmek sizden olsun.
En güzel dakikalar, en heyecanlı anlar, en duygusal günler sizin olsun. Bu alemde, hiç Allahım kimseye acı, ve keder yaşatmasın.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi