• NeNerede Sesli Chat

    Avrupanın en iyi sesli chat platformu NeNerede.Eu web sitesine hoş geldiniz.

Anasayfa » Ne Nerede » Ne-Nerede.Com Siteleri

Ne-Nerede.Com Siteleri

Ne-Nerede.Com SiteleriNe-Nerede.Com Siteleri tam olarak 33 gündür, Google arama motorları tarafında spamda bekliyor. Bu durum nereye Kadar gider bilemiyoruz, çok saçma bir uygulama ile karşımıza çıkan bu spam belası googlenin teknik hatalarından kaynaklandığını düşünüyoruz.
Sanırım Googlede çalışan kişi, veya kişiler hala bu durumun farkında değiller.
Neden derseniz uyarı geldikten sonra tamamen web sitelerimizin içeriğini değiştirdik, bir tane bağlantı bırakmadık, özgün içerik yazmamıza rağmen, şu anda Google kendi kriterlerine nedense uymuyor.
Çünkü Google Search Console, Türkçesi web master araç paneli, nuh peygamberden kalma. Nedense web master araç bölümüne hiç önem vermiyorlar, çünkü burada arama motoru ile o kadar para kazandılar, şimdi arama motorunu bir kenara atmış durumdalar. Bu kadarı pes vallahi.

Ne-Nerede.Com Siteleri Sesli Chat

Ne-Nerede.Com Siteleri yıllardir kullanıcılarına sesli ve kameralı Chat hizmeti sunuyordu. ne-nerede açıldığında Google arama motoru henüz 3 yaşındaydı. Kimse Google arama motorunu tanımıiyordu, ve Yahoo dünyanın en büyük arama motoru olarak görünüyordu. Bu gidişle Yahoo arama motorunu kullanmak gerekiyor, yada yandex ve bing arama motorlarını. Google artık işin
bo..nu çıkard gibime geliyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi