• NeNerede Sesli Chat

    Avrupanın en iyi sesli chat platformu NeNerede.Eu web sitesine hoş geldiniz.

Anasayfa » Ne Nerede » Google Tam Spam

Google Tam Spam

Google Tam SpamGoogle Tam Spam
Yıllardan beri bütün kullanıcılarına sesli chat imkanları sağlıyan web sitemiz, Google arama motoru tarafından Spam gerekçesi ile geçici olarak, Google arama sonuçlarında gözükmemektedir. Bu nedenlerden dolayı bir çok ziyaretçimiz sitemize giriş yapmak zorluklar yaşıyor.
Google arama motoru ne yazık ki uyarı yapmadan, böyle büyük cezalar verebiliyor.
Aslında 15 gün önceden spam uyarısı verebilir. Yada neyin spam yaptığını söylüye bilir.

Google Tam Spam WNC-633901, WNC-645700

15 gün önceden haber vermesi zor bir iş değil. Botlara küçük bir yazılım ekliyerek bunu gercekleştirebilir. Bunların hiç birisini yapmadan direk arama sonuçlarından kaldırıp, bir tane E-mail gönderiyor. Orada sadece tam spam var sitenizde ve şu hata kodunu gönderiyor, WNC-633901 ve WNC-645700 . Bu hata kodlarını bilen kimse yok.
Kısaca şöyle açıklayayım, google arama motoru sayesinde büyük paralar kazandı. Şimdi ise arama motoru ile ilgili sorun yaşa ilgilenmeyi bir tarafa bırakin. İletişim kuracak kimseyi bulamıyorsun.
Benim web sitem de yasadışı bir şey yok, pornografi içerik yok, insan değerlerini aşağlıyan bir durum söz konusu değil, Bilisayarlara zarar verecek kücük bir şey bulamasınız, normal bir chat sitesi, 15 yaşında olan bir sesli chat sitesi.

Biliyor Musunuz 4 haftadan beri komple bütün makaleleri sildim, temayı değiştirdim, yeni içerik yazdım, ve bunlara rahmen hala web sayfanda spam var diye mesaj geliyor.
Çaresiz bir şekilde google ile iletişim yollarını arıyorum. Buldugum telefon ve E-mail adresleri sadece ücretli servisler için koymuşlar. Çözüm bulamıyınca gogolenin hamburgta bulunan binasına gittim. Araba ile tam orayagitmek 1 saat,20 dakika. Çok ilginç bir durumla karşılaştım. Biz bir şey yapamayız dediler, sadece bir tane E-mail adresi verdiler. Buraya e-mail gönderin diyip geri gönderdiler.

Buraya email yazdım bakalım cevap gelecek mi.
Anlayacağınız arama motoru ile alakalı, insanları köpek yerine bile koymuyorlar.
Bu dürüst bir davranış tarzş değil, sen bizlerin sayesinde büyüdün, şimdi sorn yaşıyoruz ilgilenmiyorsun. Bence insanlar tepki vermeli, tv kanallarında haber yapmalı, o zaman belki bizleri insan konumuna koyar.

Etiketler: , ,

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi